"Güvenli Temellerin Gücü" [email protected] 0532 646 11 32

Kurumsal

Erktaş Zemin İnşaat Ltd.şti. Zemin ve geoteknik mühendisliği konusunda faaliyet gösteren, sektörün uzman firmalarındandır.

Sektördeki 20 yıllık tecrübe ve işgücünü birleştirerek,güvenli ve ekonomik hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Türkiye’de ve dünyada yerleşim alanlarının büyük bölümünün doğal afet riski altında olduğu bilinmektedir.Özellikle deprem Türkiye’nin önemli bir gerçeğidir.Temel mühendisliğin doğru ve bilinçli uygulanması hayati önem taşımaktadır.Doğru tasarım ve doğru uygulamalar yaparak güvenli yapılar inşa etmeyi bir görev olarak benimsemekteyiz.

Erktaş Zemin, bugüne kadar birçok otoyol,köprü,hes projeleri,fabrika,iş merkezi ve konut projelerinde zemin ıslahı,kazıklı temeller ve derin kazı destekleme konularında projeci ve uygulamacı olarak görev almıştır.

Temel mühendislik alanında tasarımdan uygulama sonuna kadar getirilen projeler,deneyimli kadromuzla yürütülmekte ve teslim edilmektedir.

İnşaat sektöründe ve temel mühendislik alanında her üstlendiğimiz projeyi ciddiye alarak güvenilir ve dürüst çalışma ilkelerine bağlı kalmayı,sağlam,kaliteli ve ihtiyaca yönelik hizmet sunmayı bir hedef olarak benimsiyoruz.